ul. Karlińska 27, 60-438 Poznań

Gumy raklowe

Tego rodzaju produkty wykorzystywane są głównie w dwóch branżach o odmiennym charakterze – poligrafii i przemyśle drzewnym. Dlatego też w naszej ofercie dostępna jest guma raklowa w różnych wariantach, dzięki czemu można dostosować wybór do swoich potrzeb. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami produktów przemysłowych, które nadają się do użytku w nakładarkach oleju i nie tylko.

Produkty przemysłowe dostosowane do wymagań

Oferujemy możliwość zakupu gumy raklowej o parametrach dostosowanych do oczekiwań klienta. Oprócz wariantów o standardowych wymiarach, możemy zaproponować artykuły wykonane na życzenie. Opcja ta uwzględnia dodanie zaostrzonych krawędzi i wykonanie z wytrzymałej stali.

Mogą być stosowane m.in. w poligrafii w sitodruku, gdzie umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości nadruku na tkaninach. Dostępność w ofercie różnych wariantów gumy raklowej sprawia, że możliwy jest dobór produktu do rodzaju maszyny, w której będzie ona wykorzystywana. Zakup odpowiedniej gumy raklowej przyczynia się do zapewnienia równomiernego rozprowadzania farby, czego efektem końcowym jest precyzyjny i wyraźny nadruk.

Do nakładarek oleju

Artykuły te znajdują zastosowanie także przy innych rodzajach maszyn. Można je bowiem wykorzystywać do walcowych nakładarek oleju, lakieru lub szpachli. Ich odpowiednio dopasowane parametry zapewniają dokładne rozprowadzenie preparatu.

Nakładarki oleju wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle drzewnym. Z ich użyciem możliwe jest pokrywanie drewnianych paneli, listew, desek i mebli wybranymi środkami. Korzystanie z tego rodzaju maszyn przyczynia się do automatyzacji pracy, co przekłada się na jej usprawnienie.

Artykuły do przemysłu

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów stosowanych w przemyśle. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji dotyczących gumy raklowej, którą można stosować do nakładarek oleju, lakieru i szpachli oraz innych maszyn, a także wykonamy artykuł dostosowany do potrzeb.

Produkty te, w zależności od potrzeb, mogą być jedno- lub wielowarstwowe. Używa się ich w sitodruku przemysłowym oraz do walcowych nakładarek lakieru/oleju/szpachli w przemyśle drzewnym. Guma raklowa to produkt, który może bardzo się różnić zakresem szerokości i twardością.
Standardowa długość odcinka wynosi 3660 mm, jednak na życzenie Klienta oferujemy także inne wymiary. Istnieje ponadto możliwość zaostrzenia krawędzi. W przypadku pytań proponujemy także wersje stalowe.

Aktualnie na stanie magazynowym posiadamy rakle o wymiarach:

40×5 mm 90 ShA
50×5 mm 90 ShA
60×5 mm *CHR 90 ShA (rakla o zaostrzonej krawędzi)
*CHR – (chemical resistance) rakla o podwyższonej odporności chemicznej

[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”Rakle”]