ul. Karlińska 27, 60-438 Poznań

Pasy klinowe, zespolone, wieloklinowe i pasy okrągłe

Do maszyn przemysłowych wykorzystywanych do transportu materiału lub przenoszenia mocy powinno się stosować wysokiej jakości pasy zespolone. Zachęcamy więc do sprawdzenia naszej oferty w tej kategorii, gdyż proponujemy różne warianty tego rodzaju produktów, w tym artykuły napędowe okrągłe, które cechują się bardzo dobrą jakością wykonania. Wpływa to na ich trwałość, gdyż dzięki odpowiednim parametrom technicznym są odporne na różnorodne czynniki.

Paski napędowe okrągłe i klinowe zespolone

Podstawową zaletą tego rodzaju elementów do przemysłu jest więc ich solidność. Mogą pracować w temperaturach od –20 do +60 stopni Celsjusza. W zależności od indywidualnych potrzeb paski napędowe okrągłe mogą być zamówione w wersji z kordem lub bez. Ich zaletą jest też odpowiedni poziom elastyczności i możliwość stosowania w różnych gałęziach przemysłu. Najlepiej jednak sprawdzą się do lekkich ładunków przenoszonych z niską bądź średnią prędkością.

Nasza oferta obejmuje także pasy klinowe zespolone. Są one odporne na wilgoć, wibracje, wstrząsy i inne niekorzystne czynniki. Cechuje je optymalna budowa wpływająca na niewielką utratę energii podczas przenoszenia momentu obrotowego - oddziałuje to na płynną oraz stabilną pracę maszyn. Atutem klinowych zespolonych elementów przemysłowych jest także możliwość pracy nawet pod dużymi obciążeniami. Ich trapezowy przekrój wpływa na optymalną elastyczność i wytrzymałość.

Wysokiej jakości elementy do przemysłu

Niewątpliwą zaletą naszej oferty jest dostępność różnych rodzajów produktów wykorzystywanych w transporcie materiałów i nie tylko. Można wybrać wariant napędowy okrągły wzmocniony stalową lub kevlarową linką, która wpływa na ich solidność. Dzięki temu mogą być stosowane nawet w przypadku większych obciążeń.

Aby dostosować się do wymagań różnorodnych branż proponujemy duży wybór pasków klinowych. Występują w wytrzymałej i praktycznej wersji zespolonej, napędowej okrągłej i wieloklinowej. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty w tej kategorii.