ul. Karlińska 27, 60-438 Poznań

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prowadzimy profesjonalny serwis szlifierek szerokotaśmowych. Oprócz naprawy, również pogwarancyjnej, szlifierek zajmujemy się także regeneracją rolek PU i wałów gumowych. Usługi z zakresu eliminacji usterek rozwijamy od początku działalności, przez co są naszą mocną stroną.

Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w obsłudze technicznej i serwisie szlifierek szerokotaśmowych największych producentów, pragniemy podzielić się wiedzą oraz zdobytymi umiejętnościami. Dodatkowo oferujemy kompleksową diagnostykę i czasowe przeglądy.

Nasi specjaliści to eksperci w branży, którzy regularnie rozwijają swoje zdolności, aby świadczyć szybkie i skuteczne usługi. Podczas napraw używamy wyłącznie sprawdzonych części. Zawsze staramy się skrupulatnie wyceniać naprawę, aby każdy Klient wiedział z jak mocno zaawansowanym problemem ma do czynienia.

Jeśli jesteś zainteresowany serwisem szlifierek szerokotaśmowych, koniecznie skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy solidność, terminowość, a także atrakcyjne ceny.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Serwis”]