ul. Karlińska 27, 60-438 Poznań

Szlifierka szerokotaśmowa

W ofercie naszej firmy prezentujemy szeroki zakres usług (w tym naprawę) i produktów do szlifierek szerokotaśmowych. Należy do nich taśma do szlifierki szerokotaśmowej w wykonaniu bezkońcowym lub wersji zgrzewanej. Na życzenie Klienta tworzymy różne kształty oraz struktury powierzchni transportujących.

Jako producent taśm transportowych przez lata nawiązaliśmy wiele wartościowych partnerstw również z firmami, które zajmują się wytwarzaniem mebli i płyt. Dzięki temu w portfolio DIOP znajdują się także trzewiki grafitowe. Oryginalne stopy dociskowe do szlifierek dostarczamy do najczęściej używanych modeli tego sprzętu (takich marek jak Costa, Viet, Hessemann czy SMC). Ponadto wykonujemy ich zamienniki z indywidualnym doborem grubości, gęstości filca i grafitu.

Polecamy regenerację wałów gumowych szlifierskich mieszanką EPDM lub PU w wykonaniu ze szlifem lub wzorem, w różnych twardościach.

Dopełnienie naszej oferty stanowi profesjonalny serwis szlifierek szerokotaśmowych obejmujący diagnostykę, przegląd i naprawy po serwisowe wraz z dostarczeniem oraz instalacją części.