ul. Karlińska 27, 60-438 Poznań

Regeneracja wałów gumowych

Dbanie o dobry stan elementów maszyn przemysłowych przekłada się na ich efektywną pracę i osiąganie precyzyjnych efektów. Dlatego też jedną z usług naszej firmy z siedzibą zlokalizowaną w Poznaniu jest regeneracja wałów. W skład oferty wchodzi też tulejowanie. Na czym polegają te usługi i jakie są ich zalety? Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty DIOP.

Gumowanie wałków

Do przeprowadzenia tego procesu wykorzystuje się mieszankę tworzyw, takich jak guma i poliuteran o różnych poziomach twardości. Dzięki temu efekt końcowy wykazuje odpowiedni poziom odporności na ścieranie i inne niekorzystne czynniki, na jakie może być narażony w warunkach roboczych.

W zakres usług naszej firmy wchodzi zatem profesjonalna regeneracja wałów szlifierskich z uwzględnieniem możliwości wykonania wybranego wzoru na powierzchni. Posiadamy pod tym względem niezbędne doświadczenie i dysponujemy odpowiednimi maszynami, aby móc zaproponować wycięcie wzoru bądź szlifu.

Tulejowanie i regeneracja wałów - korzyści

Zaletą gumowania jest fakt, że proces ten wyklucza konieczność całkowitej wymiany danego elementu. Regeneracja jest więc tańszym rozwiązaniem niż zakup nowej części i jej montaż, a więc związana jest również z korzyściami pod względem ekonomicznym. Ponadto stanowi to gwarancję płynnej i bezawaryjnej pracy konkretnych elementów, gdyż zmniejsza się ryzyko uszkodzeń lub innych niepożądanych zdarzeń.

W skład naszej oferty wchodzi też tulejowanie, czyli naprawa określonych części maszyn uszkodzonych wskutek braku ich regularnego smarowania. Tego rodzaju usługa powinna być przeprowadzona w precyzyjny i ostrożny sposób, aby uniknąć większych uszkodzeń – warto więc zlecić ją profesjonalistom.

Gumowanie wałów, tulejowanie i nie tylko

Świadczymy liczne usługi związane z regeneracją konkretnych części lub całych maszyn, które są wykorzystywane w różnych dziedzinach przemysłu. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów na temat tulejowania, gumowania oraz naszych pozostałych usług.